Senelės pasaka“ – kam to reikia?

„Senelės pasaka“ - neatsiejama daugelio mūsų vaikystės dalis, tokia pat neatsiejama mūsų visuomenės dalis yra garbaus amžiaus sulaukę ir į pensiją užtarnauto poilsio išėję mūsų senoliai, kurie ne visada yra pajėgūs savo kasdienius klausimus spręsti savarankiškai. To paties pavadinimu kuriama pilietinė, bendruomeniškumą skatinanti iniciatyva „Senelės pasaka“ yra skirta sujungti senjorus, kuriems reikalinga įvairaus pobūdžio pagalba, su jiems galinčiais padėti savanoriais.

Senelės pasaka“ apjungia pavienes pastangas ir stiprina jau esamas iniciatyvas, sukurdama erdvę aktyviam savanoriškam įsitraukimui, bendradarbiavimui, informacijos mainams ir kasdieniam veiksmui, suteikiant senjorams jų poreikius atitinkančią pagalbą, nes tikime, kad tik aktyvi, atjaučianti, informuota ir sutelkta visuomenė gali lemti esminį pokytį gerinant šalies senjorų padėtį.

Atmintin įsirėžusi „Senelės pasaka“ neatsiejama mūsų laimingos vaikystės dalis. Tokia pati neatsiejama yra ir mūsų visuomenės dalis – pensinio amžiaus sulaukę senoliai. Tik ar jie jaučiasi tokie laimingi, kaip vaikystėje?

Kviečiame prisijungti prie „Senelės Pasakos“ širdimi sujungtų artimųjų rato. Kartu ugdykime visuomenės sąmoningumą, bendruomeniškumą, empatiją ir savitarpio supratimą. Suvokime, kad socialiai jautrių visuomenės grupių gerovė priklauso ne vien nuo valstybės institucijų. Tai yra mūsų visų asmeninis indėlis ir atsakomybė!

Kad kiekvieno gyvenimo pasaka baigtųsi laimingai!