„Senelės pasaka“ ir Savanorių centras vienija jėgas Lietuvos senjorų labui


Senelės pasaka“ ir Savanorių centras vienija jėgas Lietuvos senjorų labui

VŠĮ „Senelės pasaka“ ir VŠĮ Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorių centras (toliau - Savanorių centras) pasirašė partnerystės sutartį, kuria abi organizacijos bendradarbiaus telkiant ir teikiant savanorišką visuomeninę pagalbą dėmesio, rūpesčio ir priežiūros stokojantiems šalies senjorams.

Savanorių centras jau dabar yra subūręs didelę savanorių bendruomenę ir pagal poreikį inicijuos jų paieškas „Senelės pasakos“ globojamiems ir spręstinų problemų turintiems senjorams.

Organizacijos taip pat bendradarbiaus informacijos sklaidos srityje, skatinant atkreipti visuomenės dėmesį į dabartinę senjorų padėtį ir formuojant nuostatą, jog garbaus amžiaus sulaukę žmonės taip pat yra tokia pat visuomenės dalis, kaip ir kitos socialinės grupės, todėl rūpestis ja turėtų būti grindžiamas ne gailesčiu, o sąmoninga pilietine atsakomybe.

„Esu dėkinga Savanorių centrui, reiškiančiam palaikymą „Senelės pasakos“ iniciatyvai. Sutelktos savanorių pastangos įgalins teikti platesnę pagalbą, atliepti jos poreikį įvairiuose šalies regionuose. Tikiu, kad bendromis pastangomis padėsime šalies senjorams jaustis reikšminga ir neužmiršta visuomenės dalimi, spręsime kasdienes jų problemas bei kartu keisime požiūrį į juos“, - teigia „Senelės pasakos“ vadovė Giedrė Liutkevičiūtė.

Norinčius prisidėti prie senjorų gerovės stiprinimo, kviečiame užpildyti savanorio anketą, adresu http://www.senelespasaka.lt/noriu-tapti-savanoriu/, arba rašyti savanoriams@senelespasaka.lt, o taip pat prisijungti prie grupės „Senelės pasaka savanoriai“ Facebook paskyroje. Informuoti apie pagalbos poreikį turinčių senelių istorijas galima el. paštu pagalba@senelespasaka.lt

Senelės pasaka“ apjungia pavienes pastangas ir stiprina jau esamas iniciatyvas, sukurdama erdvę aktyviam savanoriškam įsitraukimui, bendradarbiavimui, informacijos mainams ir kasdieniam veiksmui, suteikiant senjorams jų poreikius atitinkančią pagalbą.